Kariyer Fırsatları

Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından yürütülecek olan “Suriyeli&Türk Çocukların ve Gençlerin Erken Çocukluk Eğitimi, Koruma, Güçlendirme ve Beceri Programları Yoluyla Desteklenmesi Projesi” kapsamında Gaziantep ilinde görev yapmak üzere “Erken Çocukluk Eğitimi Uzmanı” istihdam edilecektir. İşin süresi 15 aya kadar uzama olasılığı ile 6 aydır.   

Son başvuru tarihi 24 Mart 2023 saat 16.00'a kadar.

Erken Çocukluk Eğitimi Uzmanı İş İlanı İçin Tıklayınız.

 

Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından yürütülen “Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Suriyeli ve Türk Çocuk ve Ergenler İçin Koruma, Sosyal Uyum ve Güçlenmeye Destek Projesi” kapsamında Sosyal Sirk Koordinatörü ve Sosyal Sirk Asistanı istihdam edilecektir. İşin süresi 6 aydır.

Son başvuru tarihi 16 Mart 2023 saat 16.00'a kadar.

Sosyal Sirk Koordinatörü İş İlanı İçin Tıklayınız.

Sosyal Sirk Asistanı İş İlanı İçin Tıklayınız.

 

Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından yürütülen “Suriyeli&Türk Çocukların ve Gençlerin Erken Çocukluk Eğitimi, Koruma, Güçlendirme ve Beceri Programları Yoluyla Desteklenmesi Projesi” kapsamında Gaziantep ilinde görev yapmak üzere “MHPSS Uzmanı” istihdam edilecektir. İşin süresi 15 aya kadar uzama olasılığı ile 6 aydır.   

Son başvuru tarihi 22 Mart 2023 saat 16.00'a kadar.

MHPSS Uzmanı İş İlanı İçin Tıklayınız.

 

Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından yürütülecek olan “Suriyeli&Türk Çocukların ve Gençlerin Erken Çocukluk Eğitimi, Koruma, Güçlendirme ve Beceri Programları Yoluyla Desteklenmesi Projesi” kapsamında;

  • TKV Gaziantep Bölge Ofisi’nde çalışmak üzere Adıyaman, Osmaniye ve Kahramanmaraş illerindeki çalışmalarını yürütecek,
  • Hatay’da görev yapmak üzere Hatay ilindeki çalışmaları yürütecek,

“Erken Çocukluk Eğitimi İl Sorumlusu” istihdam edilecektir. Toplam iki (2) kişi istihdam edilecektir. İşin süresi 15 aya kadar uzama olasılığı ile 6 aydır.   

Son başvuru tarihi 22 Mart 2023 saat 16.00'a kadar.

Erken Çocukluk Eğitimi İl Sorumlusu İş İlanı İçin Tıklayınız.

 

Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından yürütülen “Suriyeli&Türk Çocukların ve Gençlerin Erken Çocukluk Eğitimi, Koruma, Güçlendirme ve Beceri Programları Yoluyla Desteklenmesi Projesi” kapsamında Ankara ilinde görev yapmak üzere “İnsan Kaynakları Asistanı” istihdam edilecektir. İşin süresi 15 aya kadar uzama olasılığı ile 6 aydır.   

Son başvuru tarihi 20 Mart 2023 saat 16.00'a kadar.

İnsan Kaynakları Asistanı İş İlanı İçin Tıklayınız.