Ana Sayfa
 
Türkiye Kalkınma Vakfı, UNICEF, GAP BKİ iş birliğinde yürütülen “Suriyeli ve Türk Çocukların Kapsayıcı ECE Hizmetlerine Erişiminin Desteklenmesi” projesi, “Ev Temelli Eğitim Programı” kapsamında kitap-doküman basımı ve Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa ve Hatay illerinde belirtilecek olan adreslere teslimi hizmetinin ihale yoluyla satın alımı yapılacaktır.
 

Türkiye Kalkınma Vakfı, UNICEF, GAP BKİ iş birliğinde yürütülen “Suriyeli ve Türk Çocukların Kapsayıcı ECE Hizmetlerine Erişiminin Desteklenmesi” projesi, “Ev Temelli Eğitim Programı” kapsamında kitap-doküman basımı ve Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa ve Hatay illerinde belirtilecek olan adreslere teslimi hizmetinin ihale yoluyla satın alımı yapılacaktır.  Teklif vermeye davet yazısı ve teknik şartname aşağıdadır.

 

Değişiklik yapılan maddeler

1-Anne notları aşağıdaki şekilde revize edilmiştir.(hem Arapça hemde Türkçe için)

 

ANNE NOTLARI (ARAPÇA)

28

2000

90 gr.1.hamur kağıda ,4 Renk Önlü Arkalı tek sayfaya basılacak

Her bir eğitici için 25 adet harman yapılacak

 

2-İşin Süresi Aşağıdaki Şekilde Revize Edilmiştir.

 

6.İŞİN SÜRESİ:

6.1 Birinci parti malzemelerin (100 takım) hazırlanması ve sözleşme makamı tarafından bildirilecek 100 farklı adrese teslimi, sözleşme makamı tarafından ayrı bir bildirim yapılmadığı sürece, en geç 1 Mart 2018 tarihidir.

6.2 İkinci parti malzemelerin teslim tarihi işin gidişatına göre TKV tarafından belirlenecek ve yükleniciye bildirilecektir.

 

3-Cezai Şartlar Aşağıdaki Gibi Revize Edilmiştir.

 

9. CEZAİ ŞARTLAR

Malzemelerin yukarda belirtilen tarihte teslim edilememesi durumunda Sözleşme makamı sözleşmeyi tek taraflı feshetme hakkını saklı tutar. Yüklenici (tedarikçi), bu durumda, sözleşmenin feshinden doğan zararlarının karşılanması talebinde bulunamaz

 

 

 

KİTAP BASIM İDARİ VE TEKNİK ŞARTNAME 31.01.2018.docx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Her hakkı saklıdır. Türkiye Kalkınma Vakfı Tel: 0 312 814 10 29 • 814 11 19
Bizi Takip Ediniz: TKV - Facebook RSS
Web Tasarım: AdaNET