Ana Sayfa
 
İhale Duyuruları

TANAP Doğalgaz İletim A.Ş. tarafından Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında doğrudan yatırım mekanizması ile fonlanan Entegre Organik Yumurta Tavukçuluğu Projesi kapsamında ihtiyaç duyulan ihale konusu iki aşamada teslim edilmek üzere 50.400 Kg Organik Yumurta Tavuk Yemi(Granül Yem) ihale yoluyla satın alınacaktır.


TANAP Doğalgaz İletim A.Ş. tarafından Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında doğrudan yatırım mekanizması ile fonlanan “Karadeniz Bölgesi’nde Arıcılığın Kırsal Dezavantajlı Nüfus İçin Gelir Getirici Ekonomik Bir Faaliyet Olarak Geliştirilmesi Projesi” kapsamında ihtiyaç duyulan “Kristal Beyaz Şeker” ihale yoluyla tedarik edilecektir.


Türkiye Kalkınma Vakfı, UNICEF, GAP BKİ iş birliğinde yürütülen “Suriyeli ve Türk Çocukların Kapsayıcı ECE Hizmetlerine Erişiminin Desteklenmesi” projesi, “Ev Temelli Eğitim Programı” kapsamında kırtasiye malzemesi tedariği ve Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa ve Hatay illerinde belirtilecek olan adreslere teslimi hizmetinin ihale yoluyla satın alımı yapılacaktır.


Türkiye Kalkınma Vakfı, UNICEF, GAP BKİ iş birliğinde yürütülen “Suriyeli ve Türk Çocukların Kapsayıcı ECE Hizmetlerine Erişiminin Desteklenmesi” projesi, “Ev Temelli Eğitim Programı” kapsamında kitap-doküman basımı ve Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa ve Hatay illerinde belirtilecek olan adreslere teslimi hizmetinin ihale yoluyla satın alımı yapılacaktır.


Entegre Organik Yumurta Tavukçuluğu Projesi kapsamında Erzurum-Aşkale İlçesi’ndeki toplam 14 adet kümes için ihtiyaç duyulan tavukçuluk ekipmanları yemlik, yemlik alt-tablası, suluk, folluk, shrink makinası, boylama ve kodlama makinası, viol, viol kapağı LOT’lar halinde ihale yoluyla satın alınacaktır.


GENÇ VE ERGENLERE YÖNELİK OLARAK DÜZENLENECEK TOPLUM TEMELLİ SOSYAL ETKİNLİKLER KAPSAMINDA FESTİVAL VE SİRK MALZEMESİ ALIMI İHALESİ YAPILACAKTIR


Erzurum-Aşkale İlçesi’ndeki her biri 300 adet kapasiteli toplam 14 adet kümes için ihtiyaç duyulan “16 Haftalık Lohman Brown Cinsi 4200 adet “Geleneksel Yöntemlerle Yetiştirilmiş Yarka” (organik olmayan yarka) alımı ihale yoluyla tedarik edilecektir.


UNICEF’in finansal desteği ve GAP İdaresi-Türkiye Kalkınma Vakfı işbirliği ile GAP Bölgesi illerinde yerel ve Suriyeli ergin ve gençlere yönelik yürütülen sosyal uyum projesi kapsamında gönüllü eğiticilerin koordinasyonuna yönelik 5-6 Aralık 2017 tarihlerinde Adıyaman’da yapılacak koordinasyon toplantılarının moderasyonu için hizmet alımı yapılacaktır.


 

 

Her hakkı saklıdır. Türkiye Kalkınma Vakfı Tel: 0 312 814 10 29 • 814 11 19
Bizi Takip Ediniz: TKV - Facebook RSS
Web Tasarım: AdaNET